ספרקו – בית הספורט המוטורי בישראל עוסקת בכל התחומים הקשורים לספורט ובמשך השנים עסקה בין היתר בהפקת אירועים מוטוריים וכיום היא מהמובילה בשוק בהפקות אירועים ומרוצים של ספורט מוטורי.
בין האירועים הבולטים והגדולים נמנים:

הופעה אקטיבית בשיתוף סובארו ישראל בתערוכת אוטומוטור לאורך כ10 שנים הופעה זאת כללה לא רק הדגמה וביצועים של מכונית הראלי גם השווה בין הנעה 4 על 4 קבועה בדגש ליתרונות האחיזה והבטיחות מול יצרנים מתחרים בעלי הנעה קדמית בלבד.

הקמה ותחזוקת קבוצת המירוץ " סובארו – איתורן- פז –מישלין "  בשיתוף קרוס קאנטרי קבוצת המירוץ התחרתה באליפות ישראל בראלי רייד עם סובארו פורסטר והתוצאה הבולטת ביותר הייתה מקום 1 בקטגוריה ומקום שלישי כללי במירוץ המפרך חרמון-אילת ביום אחד. באליפות ישראל בראלי זכתה הקבוצה במקום הראשון עם רכב סובארו אימפרזה.

הפקת אליפות ישראל באופנועים – באליפות ישראל לאופנועים כביש משתתפים אופנועים בנפח 600 סמ"ק ו-1000 סמ"ק. לכל הנהגים קיים רישיון נהיגה ספורטיבי.

הפקת אליפות ישראל בראלי – באליפות ישראל בראלי מספר קטגוריות שהבולטות ביניהם הן: קטגוריה GROUP N וקטגוריה GROUP WRX של היצרנים סובארו ומיצובישי. 

הפקת אליפות ישראל בראליספרינט – אליפות ישראל בראלי ספרינט מתאימה מאוד לנהגים בתחילת דרכם, המסלולים קצרים וקלים ממסלולי הראלי עם זאת גם הנהגים המנוסים מגיעים למירוצים אלה.

הפקת אליפות ישראל בדראג – מירוצי הדראג מפורסמים בעיקר בארה"ב, מדובר בתחרות תאוצה של שתי מכוניות אחת מול השנייה לאורך כרבע מייל. גם בישראל ספורט זה פופולרי מאוד וסוחף קהל רב בעיקר בגלל התחרות העזה שמתקיימת בארץ בין סדנאות השיפורים לרכב.

ימי מסלול למכוניות כביש בשיתוף לאון דרייב – ימי המסלול מיועדים לכל חובב נהיגה בכל רכב מפיג'ו 205 ועד פרארי הפעילות מתאימה ומהנה לכולם לא משנה באיזה רכב או באיזה הנעה מגיעים.ימי המסלול כוללים נסיעה במסלול אטרקטיבי, בטיחותי וסטרילי. צוות המדריכים של לאון דרייב מעצימים את החוויה ומשפרים את טכניקות הנהיגה.

הכנת רכב לסרטים ונהיגה בסרטי פרסומת יובל מלמד, עבד מספר שנים תחת יורם פולק ז"ל בתחום האפקטים המיוחדים בסרטים. כמו כן הוא היה הנהג המבצע בפרסומת הרכב של סובארו בישראל ביניהם, הישרדות, b4 מגנטית, הכרישים.