• נהג מרוצים במרכז

  מחפשים מתנה קצת אחרת ובעיקר גם מקורית? רוצים להפתיע את בנכם הצעיר לכבוד יום ההולדת או את החבר הכי טוב שלכם? אם כן, מה דעתכם להזמין אותם ליום שכולו כייף, יום שבו הם יוכלו להיות נהג מרוצים ליום אחד במרכז. בין אם הם חולמים להיות נהגים כאלה ובין אם לאו, זוהי חוויה שכולם אוהבים, חוויה שמפעילה את כל החושים. פעילות אקסטרים נפלאה שאין כמותה.

  קרא עוד

 • נהג מירוצים ליום אחד – מתנה מקורית ואחרת

  אז מה אפשר להביא ליום ההולדת לחבר שכבר יש לו הכול? מה אפשר לקנות למי שאוהב ריגושים ואדרנלין? שוב פעם ספר או שעון? אז מה דעתכם לעשות אותו נהג מירוצים ליום אחד? זה בדיוק מה שאנו בספרקו מציעים במסלול נהיגה ייעודי לספורט מוטורי עם אפשרות לחבילת יום הולדת שלמה.

  קרא עוד

 • חווית נהיגה ספורטיבית במתנה

  יש לך חבר שאוהב נהיגה, מכוניות וספורט? יש לך חברה שאוהבת ריגושים ואדרנלין גבוה? אם כן, תוכלו להפתיע אותם עם חווית נהיגה ספורטיבית שיצאה ישר מהסרטים, אבל כאן בישראל! מדובר בחוויה מרגשת ומעצימה שעוד יזכרו לכם לטובה שנים רבות והדרך מתחילה בפניה אלינו בספרקו.

  קרא עוד

 • נהג מרוצים ליום אחד בצפון

  אם אתם חובבי נהיגה שמתגוררים בצפון, או רוצים להפתיע חבר באזור, שווה ללכת על נהיגת מרוצים ליום אחד. זוהי הזדמנות בלתי חוזרת להרגיש את העוצמה והכוח של רכב מאובזר על מסלול ייעודי, עם כל הביצועים והמהירויות של מקצוענים.

  קרא עוד

 • נהג מרוצים ליום אחד – קופון ומחירים מפתיעים

  שוב שוברים את הראש על מתנה מקורית לחבר, לאח או לבן הזוג? מה דעתכם לתת לו חוויה מדהימה כנהג ראלי מקצועי עם פרץ אדרנלין והתרגשות של פעם בחיים? נשמע טוב, נכון? עכשיו תוכלו גם לקבל על מתנת נהג מרוצים ליום אחד קופון שחותך במחיר.

  קרא עוד

 • נהג מרוצים ליום אחד – ראלי בישראל

  למי שמחפש את הריגוש האולטימטיבי כדאי להיות נהג ראלי ליום אחד אנו בספרקו מפעילים בית ספר לראלי עוד משנת 1992 והכשרנו נהגים מקצוענים רבים המתחרים בתחרויות מקומיות ובינלאומיות. נהיגת ראלי ליום אחד מקנה לכם אפשרות לחוות באופן ישיר את מה שיכולתם עד כה לראות רק דרך הטלוויזיה, ומי יודע? אולי גם תידבקו בחיידק ותרצו להמשיך איתנו לקורס נהיגה מתקדמת.

  קרא עוד

 • קורס נהיגה מקצועית עם ספרקו

  חברת ספרקו גאה להוביל את הספורט המוטורי בישראל ולהציע מגוון אפשרויות וחוויות יוצאות דופן בנוף המקומי. אחת מהן היא קורס נהיגה מקצועית המועבר על ידי מיטב המומחים בתחום תוך התאמה מלאה לצרכים ולרצונות שלכם.

  קרא עוד