החלום שלך הוא להתחרות ולהיות נהג מרוצים? אנחנו פה בשבילך! 

 חברתנו מפעילה שתי קבוצות מרוץ פעילות בישראל – בתחום המכוניות ובתחום הקארטינג.

מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים בטלפון 073-21-31-777.

מכוניות – Melamed Motor Sport

קבוצת המירוצים של ספארקו ישראל הוקמה בשנת 1997 על ידי יובל מלמד ואייל שפי.

במהלך השנים הקבוצה צברה ניצחונות ואליפויות גם בישראל וגם בחו"ל. מלבד הניצחונות צברה הקבוצה גם ניסיון שנתן לה את האופציה להעמיד את עצמה בראש כמובילת התחום המוטורי בישראל ומפעל לייצור נהגים ברמה הגבוהה ביותר.

כיום הקבוצה מונה 12 נהגים פעילים שמדי מירוץ תופסים את רוב המקומות על הפודיום. תוצאות אלה לא גורמות לקבוצת ספארקו ישראל לנוח על זירי הדפנה ומידי יום עסוקים ראשי הקבוצה בראשותו של יובל מלמד לעבוד על המכוניות ועם הנהגים על מנת ליצור גרף שיפור תמידי.

הקבוצה מאפשרת לך להשתתף במרוצים בארץ ובחו"ל ולרכוש או להשכיר מכונית מרוץ. אצלנו תקבל שירותים מלאים, ייעוץ, הדרכה וסיוע טכני – חבילה משולמת לנהג מרוצים המתחיל.
ליובל מלמד ניסיון בינלאומי עשיר כנהג, נווט/נהג משנה וצוות סיוע.
כל מי שחולם להתחיל להתחרות ולהיות נהג מרוצים בישראל מוזמן לפנות אלינו ולהתחיל להנות מהחיים! לפרטים נוספים 073-21-31-777

קארטינג – Tony Kart

ספרקו ישראל הוא היבואן הבלעדי של TONY KART בישראל.
טוני קארט היא החברה המובילה בעולם בבניית קארטינג ומנועי קארטינג. ספרקו ישראל בשיתוף האקדמיה לקארטינג נותנת שירות מלא ותחזוקה שוטפת להכנת הקארטינג למרוץ, אימוני נהיגה והדרכות נהיגה. בנוסף, ישנה אפשרות להשתתף באימונים ומרוצים בחו"ל.

קבוצת המירוץ של טוני קארט ישראל מופעלת על ידי האקדמיה לקארטינג בראשותם של ירון אדרי ואופיר וויסלברגר. הקבוצה החלה את דרכה בשנת 2013 כאשר משתתפת בקטגוריה הבכירה טאג 125 אופן.

באותה שנה החתימה קבוצת המירוץ שתיים מהנהגים הטובים בישראל בדומתם של רן רינקר ואדר מלמד, מהלך שבסופו של דבר הוכיח את עצמו  כאשר אחרי עונה ארוכה ומפרכת אדר מלמד זוכה באליפות ישראל לשנת 2013 בקטגוריה.

לאחר שנתיים של פגרת מירוצים בישראל, בשנת 2016 חזרה הליגה הסדירה והפעם במתכונת יותר רחבה כאשר נפתחות עוד 2 קטגוריות ועונה ארוכה אשר מכילה 8 מירוצים. בסוף עונה 2016 טוני קארט ישראל קוטפת את כל התארים של אותה עונה כאשר אלון גבאי זוכה באליפות בקטגוריה "מיני", נווה טלאור בקטגוריה "ג'וניור" ואריאל לוי בקטגוריה הבכירה טאג 125 אופן.