תמיד חלמתם להתחרות ולא ידעתם לאן לפנות או איך להתחיל? הגעתם למקום הנכון! חברתנו מציעה שירותים שונים בתחום הספורט המוטורי, החל מבניית מכוניות ראלי, השכרה, לווי, הדרכה ותמיכה טכנית.

בניית מכוניות ראלי – בנייה ותחזוקה של מכוניות ראלי מקוצועיות למעלה מ20 שנה המשתתפות באליפויות השונות בארץ ובחול. אצלנו ניתן לקבל מכונית ראלי מוכנה על פי הכללים בישראל הכוללת את כל ציוד המירוץ. האמינות המוכחות של ספארקו ישראל באה לידי ביטוי באליפויות השונות לאורך השנים עם אחוזי הצלחה מהגבוהים בישראל.

הדרכות נהיגה – אנחנו עוסקים במתן הדרכות נהיגה בתחומים השונים, נהיגת ראלי, נהיגת אספלט, ניווט בראלי, ניווט בראלי רייד. יובל מלמד מחזיק בתעודה מנהל מקצועי בתחום הדרכה ואימון בנהיגה ספורטיבית מטעם מכון וינגייט. בנוסף מחזיק בתעודת הסמכה מטעם ההתאחדות הבינלאומית F.I.A שמייוצגת בישראל עלל מ.מ.ס.י המאפשרת לו לאמן מדריכים בתחום הספורט המוטורי.

יבוא ציוד וחלפים לספורט המוטורי – אנו יבואנים של כל ציוד הקשור למירוצים. כיסאות, חגורות, הגהים, ברקסים, בולמים, חליפות, כפפות, קסדות, צנרת ברקס ועוד. הציוד המייובא על ידינו כולו מאושר על ידייי ההתאחדות הבינלאומית למכוניות F.I.A

מוסד הכשרה – אחד הבודדים שקיבל אישור מהרשות לנהיגה ספורטיבית להעביר קורסים שאחריו מקבלים רישיון למירוצים.

רישוי כלים תחרותיים – בחינה ורישוי של כלים תחרותיים עד קבלת הרישיון האפור מהרשות לנהיגה ספורטיבית בתחומים שונים כגון – מכוניות, אופנועים, קארטינג.

ייעוץ מקצועי – ייעוץ מקצועי בכל תחומי הנהיגה הספורטיבית, התמחות בחוק, תקנות וכללי הנהיגה. יובל מלמד היה יועץ מקצועי לרשות לנהיגה ספורטיבית במשרד הספורט במשך 7 שנים.

צינורות וכלובים בתקן F.I.A אנו מייבאים צינורות המאושרים על ידי ההתאחדות הבינלאומית למירוצי מכוניות, בארץ על ידי מוסד הטכניון. בין לקוחותינו – משרד הביטחון, עידו כהן, לקוחות פרטיים המשתמשים בצינורותתת לבניית שילדות מחוזקות למירוצים.

יבוא כלים תחרותיים – אצלנו ניתן לקבל שירותי יבוא, שחרור ממכס ורישוי של כלים תחרותיים. לחברתנו ניסיון רב ביבוא ורישוי כלים תחרותיים כגון משאיות, מכוניות ראלי רייד, מכוניות ראלי, קארטינג, קרוס קארטים, אופנועים.

בחינת כלים תחרותיים – ליובל מלמד תעודת בוחן כלים תחרותיים בכל הענפים, מכוניות, קארטינג, אופנועים, טרקטורונים, רכבי שטח.

רישוי אירועים מוטורים – יובל מלמד מוסמך כמאשר מסלול, מנהל מירוץ, בוחן, גם בהתאחדות המכוניות וגם בהתאחדות האופנועים. כמו כן מאושר על ידי משטרת ישראל להכנת תוכנית אבטחה לאירוע (מנב"ט).

לפרטים נוספים והזמנות ניתן לפנות אלינו בטלפון 073-21-31-777 או בדף צור קשר