מתנות מקוריות  

כולנו היינו שם. חיפוש אחר המתנה המושלמת, המקורית, זו שלא נקנתה מעולם, זו שתגרום למקבל המתנה לשמוט את לסתו ולהתפעל במשך שנים מהמתנה הטובה ביותר שקיבל אי פעם – מאיתנו כמובן.

אז כמה חולצות עוד אפשר לרכוש, בשמים, קוסמטיקה, שוברים לארוחות זוגיות ובילויים בקולנוע?

במקום זה, אפשר לנסות מתנה חדשנית ובאמת מקורית שאכן תצליח לשמוט את לסתו של כל המקבל אותה.

נהיגת מירוצים ליום אחד יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם ועבור מקבל המתנה! חברת ספרקו המובילה בתחום הספורט המוטורי בישראל מאפשרת לכם להפתיע את הקרובים לכם עם נהיגת מירוצים מתנה שתגרום לכל אחד לחוות הרפתקה והתרגשות עצומים ליום אחד.

אז איך זה עובד?

אתם יוצרים קשר עם חברת ספרקו – חברת הספורט המוטורי המובילה בישראל – ומעדכנים את נציג החברה במי שאתם רוצים להפתיע, מה הוא יעדיף, מה המועדים הנוחים לכם ועוד. תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד ולצאת לדרך! באותו היום, מקבל המתנה יהיה מופתע כאשר יגיע

אל מסלול שטח ייעודי של ספורט מוטורי שיאפשר לו לחוש את המהירות, ההחלקות, האדרנלין – וכל אלו תוך שילוב פיקוח ובקרה קפדניים מאוד על בטיחות הנוסע.
הרכבים מצוידים בציוד מרוצים מיוחד ומאפשרים לנהגים לחוש את המהירות ואת האתגר עד המקסימום ועדיין בטיחותם נשמרת במקום הראשון.

המקום עצמו מאובזר ונוח לעריכת אירועים וימי הולדת ואת ההפתעה ניתן לשלב כמובן עם פיקניק במקום, ארוחות משפחתיות, ושימוש בכל המשאבים והמתקנים שיש לספרקו להציע לכם כדי להפוך את היום הזה למושלם.

כמובן כי ההפתעה משולבת בהדרכה והסברים – מקבל המתנה מקבל מדריך נהיגת ראלי מקצועי ומיומן אשר מלווה אותו ומדריך אותו לכל אורך הדרך. בנוסף בסיום הוא מקבל תעודה על סיום מסלול ראלי מקצועי. אין ספק כי מדובר בחוויה אולטימטיבית עבור ימי הולדת וחגיגות לאנשים אשר מתעניינים בספורט המוטורי.

יצירת קשר עם חברת ספרקו –

כדי ליצור קשר עם חברת ספרקו ולקבל מידע נוסף אודות חבילות יום הולדת והפתעות תוכלו ליצור קשר בטלפון שמספרו
073-21-31-777 ולקבוע גם לקרובים שלכם עוד היום
חבילת יום הולדת מושלמת! זו ללא ספק תהיהה המתנה המקורית ביותר שתוכלו להעניק.