כולנו מדברים על הנהיגה שלנו – האם אנחנו נהגים זהירים? האם המהירות מותרת? האם מותר לעקוף? כל כך הרבה חוקים וכללים, ולעיתים כאלה שלא מרגישים לנו הגיוניים בכלל. בכל נהג טמון הצורך והרצון לנסות להיות מלך על הכביש ליום אחד או במהלך תקופה – לנהוג מהר, הרוח נושבת, להסתובב בסיבובים במהירות, לבצע החלקות ועוד דברים שלא ניתן לבצע על הכביש.

נהיגת אקסטרים היא אחת מהדרכים לממש את הצורך הזה ולבצע את כל האפשרויות של נהיגה מהירה וסיבובים מהירים ואפילו החלקות תוך בקרה והקפדה על כללי בטיחות ופיקוח.

אין ספק כי נהיגת אקסטרים מתנה עבור מישהו שאנחנו אוהבים יכולה להיות מתנה זכורה לעד וכזו שתיצרב בראשו של המקבל למשך המון זמן. אין מתנה מקורית יותר מאשר נהג מירוצים ליום אחד והאפשרות לבצע נהיגת אקסטרים בתנאים מבוקרים.

13938550_1427974997219638_2518831919960919529_n

חברת ספרקו הינה חברה מובילה בתחום הספורט המוטורי בישראל ויכולה לאפשר לכם ולאנשים הקרובים לכם ליהנות מנהיגת אקסטרים בתנאים מצוינים ובמרחבים גדולים. המסלול מרוצי שטח של ספארקו משמש גם כבית ספר לנהיגה מקצועית, קורסים של נהגי מירוצים, נהיגה מקצועית, חבילות יום הולדת וחגיגות אירועים של נהג מירוצים ליום אחד ועוד.

תוכלו ליצור קשר עם החברה בטלפון 073-21-31-777 ולקבל מידע נוסף. תוכלו לברר לגבי חבילות יום הולדת של נהיגות אקסטרים עבור הפתעה ליום הולדת או כל מסיבה אחרת. תוכלו לחגוג עם המקורבים שלכם במסלול הספורט המוטורי של ספרקו בכל יום ושעה בתיאום מראש. תוכלו לערוך במקום פיקניק וליהנות משפע ומגוון רחב של מתקנים ואפשרויות שחברת ספרקו יכולה להעמיד לרשותכם.

תוכלו גם לברר אודות קורסים מקצועיים של נהיגה עבור נהגי מירוצים ועבור הלימודים בבית הספר לנהיגה מקצועית של ספרקו. אין ספק כי ספארקו מעמידה לרשותכם מגוון עצום של אפשרויות והנאה מענף הספורט המוטורי ומאפשרת לכם גם לטעום לטווח הקצר וגם להיכנס לענף לעומק לטווח הארוך. לא משנה מה תבחרו, ספרקו בית הספורט מוטורי לישראל מלווה אתכם עם המקצוענים המוכרים והידועים ביותר בתחום ושמירה על כל כללי הבטיחות שבספר.