ספארקו ישראל

בית הספורט המוטורי בישראל עוסקת בהפקת אירועים מוטוריים וכיום היא החברה המובילה בשוק בהפקות אירועים ומרוצים של הספורט המוטורי!

בין האירועים הבולטים והגדולים נמנים:

אליפות ישראל ליגת קאדילק "טיים אטק" TIME ATTACK

ספארקו ישראל הקימה את ליגת זמן מטרה הראשונה בישראל בשנת 2018 הליגה היא ליגת מרוצים המיועדת לחובבי נהיגה ספורטיבית ומותאמת לתנאי הנהיגה בישראל. בליגה מתחרים על רכב הפרטי (מס' רישוי צהוב) נגד השעון – הזמן המהיר ביותר מנצח! כל נהג בעל רישיון נהיגה ספורטיבי יכול להגיע להתחרות באופן חוקי במסלולי מרוצים כחלק מליגת TIME ATTACK עם הרכב הפרטי שלו. הליגה מחולקת ע"פ קטגוריות של סוג הרכב ורמת נהיגה (יש הפרדה בין מתחילים למתקדמים).

אליפות ישראל למרוצי מכוניות

ליגת SPARCO206CUP הוקמה בשנת 2020 ב 2021 מתחרים 30 נהגים במכוניות זהות, 30 הנהגים מחולקים לשוש רמות, כל אחד יכול למצוא את הקטגוריה לרמה המתאימה לו, ממתחילים עד מקצוענים. אופי התחרות – כל הכלים (ע"פ קטגוריות) מזנקים ביחד בו זמנית מקו הזינוק והמנצח הוא מי שמגיע ראשון – מה שמקנה אקשן, הנאה צרופה ואדרנלין שקופץ לשמיים! ניתן לצפות במרוצים קודמים בערוץ יוטיוב " SPARCO ISRAEL
הפופולרי

הפקת אליפות ישראל בראלי

באליפות ישראל בראלי מספר קטגוריות שהבולטות ביניהם הן: קטגוריה GROUP N וקטגוריה GROUP WRX של היצרנים סובארו ומיצובישי.

הפקת אליפות ישראל בדראג

ספארקו ישראל הראשונים בישראל לקיים מירוץ דראג במסלול בדימונה מירוצי הדראג מפורסמים בעיקר בארה"ב, מדובר בתחרות תאוצה של שתי מכוניות אחת מול השנייה לאורך כרבע מייל. גם בישראל ספורט זה פופולרי מאוד וסוחף קהל רב בעיקר בגלל התחרות העזה שמתקיימת בארץ בין סדנאות השיפורים לרכב.

צפו בסרטי ליגות אליפות ישראל בערוץ היוטיוב שלנו

SPARCO ISRAEL

להתחיל להתחרות במרוצים

ניתן להתחיל להתחרות במרוצים בקטגוריות השונות. בשנת 2020 ספארקו ישראל מפיקה מס' ליגות ברמות שונות - החל מילדים (גיל 8 ומעלה), מתחילים, מתקדמים ומנוסים. למידע אודות הליגות ניתן להיכנס לראות בעמודי הליגות השונות או לפנות אלינו למידע נוסף והסברים.

רכישת מכונית מרוץ וכלים תחרותיים

לרשותכם מס' כלים בקטגוריות שונות שאיתם ניתן להתחיל להתחרות במרוצים - למידע אודות הכלים שניתן לרכוש אפשר ללחוץ כאן - "הרכבים שלנו" . לפרטים נוספים ניתן לפנות בעמוד צור קשר או בטלפון 073-21-31-777.

ימי מסלול ואימונים

למי שרוצה להגיע לנהוג במסלול מרוצים ללא תחרות מקצועית ניתן להגיע לאחד מימי המסלול שאנו מקיימים - לבוא לטעום את ההרגשה לנהוג על מסלול מרוצים מקצועי - ניתן ללחוץ כאן ולראות את התאריכים וההרשמה לימי המסלול. אופציה נוספת היא להירשם לאחת החווית נהיגה שלנו - "נהג מרוצים ליום אחד" - ובמידה ותאהבו תמיד תוכלו להתקדם איתנו קדימה ולהתחיל להתחרות במרוצים באופן מקצועי!

לפרטים נוספים ושאלות

מזומנים לפנות אלינו - אנחנו מבטיחים לחזור במהרה!​